Pristatymo taisyklės

  • Bendra informacija

Elektroninėje parduotuvėje www.e-procolor.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums pristatymo būdą - prekes galime pristatyti Jums nurodytu adresu Lietuvoje arba jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje.

SVARBU!

Prekių pristatymo paslauga nėra teikiama Kuršių nerijoje.

Temperatūrai nukritus žemiau -10 laipsnių prekių pristatymas laikinai nevykdomas.

  • Prekių pristatymas

Gavę Jūsų užsakymą ir atskiru elektroniniu laišku atsiųstą pranešimą apie mokėjimo atlikimą, mes iš karto pradedame jį vykdyti. Įprastai užsakymai pristatomi per 2 - 4 darbo dienas. Stambūs užsakymai arba specifinių prekių (pvz. stuktūrinių tinkų) pristatymas gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Pirkėjas sutinka, kad esant nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, prekių pristatymo terminas gali skirtis nuo nurodytų terminų. Esant nenumatytų aplinkybių, įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Jumis ir suderinti prekių pristatymo terminą ir kitus su pristatymu susijusius klausimus.

Užsakytas prekes pristato kurjeris. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes užsakyme nurodytu adresu ir su kurjeriu suderintu pristatymo laiku. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu.

Pristatytų prekių kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad prekės turi pažeidimų:

  • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;
  • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;
  • patikrinkite prekių būklę, prekių kiekį ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai, numatytai Prekių pirkimo taisyklių 4.5 punkte.
  • Nustačius prekės pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas turi teisę tokios prekės nepriimti. Jeigu Pirkėjas tokią prekę priima, jis praranda teisę kreiptis dėl pažeistos prekės grąžinimo.

Jei priimate prekes ir pasirašote prekės perdavimo dokumentuose nenurodydami prekių trūkumų, laikoma, kad pristatytos visos užsakytos prekės, jos pristatytos nepažeistos ir tvarkingos.

  • Prekių pristatymo kainos

Prekių pristatymas yra mokamas ir priklauso nuo bendros užsakymo sumos. Standartinė užsakymo pristatymo kaina yra 10 Eur. Užsakymams, kurių suma viršija 120 Eur, pristatymo mokestis netaikomas. Į prekių pristatymo mokestį neįeina užsakytų prekių užnešimas.

  • Atsiimkite prekes mūsų parduotuvėje Pietario g. 8, Vilniuje nemokamai!

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už jų pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš mūsų parduotuvės esančios Pietario g. 8, Vilniuje. Užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Užsakytas prekes būtina atsiimti per 3 darbo dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus sms žinute arba el. paštu.

  • Neatsiimtų arba nepristatytų prekių saugojimas

Jeigu kurjeris negali pristatyti prekių užsakyme nurodytu adresu (pvz., Pirkėjo nėra namuose) ir prekės grąžinamos į Pardavėjo parduotuvę arba Pirkėjas, pasirinkęs būdą atsiimti pačiam, neatsiima prekių iš Pardavėjo parduotuvės, prekės Pardavėjo parduotuvėje Pietario g. 8, Vilniuje yra saugojamos 7 kalendorines dienas. Pardavėjas pakartotinai informuoja apie tai Pirkėją sms žinute arba el.laišku. Jeigu Pirkėjas per minėtas 7 kalendorines dienas neatsiima prekių iš Pardavėjo parduotuvės Pietario g. 8, Vilniuje Pardavėjas iš anksto neįspėjęs anuliuoja užsakymą ir nutraukia prekių pirkimo - pardavimo sutartį. Tokiu atveju Pardavėjas per 14 dienų po pirkimo - pardavimo sutarties nutraukimo grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtą sumą, išskaitydamas iš tos sumos Pardavėjo patirtas prekių pristatymo ir parvežimo atgal išlaidas. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas neatsiima Prekių pirkimo taisyklių 3.3.1 punkte nurodytų prekių, Pardavėjas, nutraukęs prekių pirkimo-pardavimo sutartį Pirkėjui negrąžina jo sumokėtų sumų.